هگور شامپو آرژيل دوس تنظيم کننده چربي پوست سر و مغذي ساقه مو 150ميل

HEGOR ARGILE DOUCE GREASE CONTROL SHAMPOO 150ML
تولید کننده: هگور
موجودی کالا: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 6261156501092
شماره پارت تولید کننده: 131640
2,498,000 ریال

ویژگی های هگور شامپو آرژيل دوس تنظيم کننده چربي پوست سر و مغذي ساقه مو 150ميل:

  • مناسب برای کف سر و ساقه موی خیلی چرب
  • افزایش انعطاف‌پذیری و حالت ارتجاعی موها
  • موهایی سبک، درخشان و خوش حالت
  • حجم‌دهنده مو و ضد خارش
  • شامپو تنظیم‌کننده چربی
  • مناسب موهای چرب
  • تقویت و احیای مو

 


چطور مصرف کنیم:

 هفته ای ۳ بار مقداری از شامپو را روی موهای مرطوب ماساژ دهید تا کف کند. پس از آبکشی این عمل را تکرار کنید. این بار اجازه دهید کف به مدت ۲ تا ۳ دقیقه روی پوست سر و موها باقی بماند، سپس آبکشی نمایید.


نقد و بررسی شامپو:

موی چرب، مویی کدر و بی حالت است. از این گذشته، شستشوی مکرر و مداوم آن، مشکل را تشدید می نماید. شامپو تنظیم کننده چربی آرژیل دوس هگور چربی مو را تنظیم کرده و موهایی که در اثر چرب بودن بی حالت و کم حجم شده اند را درخشان و خوش حالت می نماید.برای بازگشت شادابی، قابلیت ارتجاعی و انعطاف پذیری موی چرب،  شامپو تنظیم کننده چربی آرژیل دوس هگور را به شما توصیه می ناییم. از آنجایی که غدد سباسه نسبت به مواد شوینده حساس می باشد، هگور با بهره گیری از طبیعت، ماده فعال پاک کننده ملایمی را در این شامپو به کار گرفته است که به مو زندگی دوباره، حجم و لطافت می بخشد. خاک رس موجود در این شامپو، شناخته شده از دوران باستان، در حال حاضر قدرت عملکرد خود را به عنوان یک عامل ضد التهاب قوی، کنترل کننده چربی و ضد عفونی کننده، به اثبات رسانده است. این عنصر، سبوم بیش از حد را بدون تحریک غدد چربی و یا صدمه زدن به مو جذب می نماید. خاک رس، حاوی عناصر و مواد معدنی کمیاب می باشد که باعث تقویت و احیای مو می گردد.مواد موثره این محصول عبارتند از خاک رس که جذب کننده سبوم اضافی، تسکین دهنده پوست سر و از بین برنده فوری احساس سنگینی موها است و مواد فعال و ملایم سطحی وظیفه ی تنظیم کننده تولید سبوم و پیشگیری از ایجاد واکنش های سبوریک و گره در موها را دارند.


ترکیبات:

آب، سدیم لورت سولفات، لوریل گلوکوزاید، دی سدیم کوکو آمفو دی استات، کوکامید پروپیل آمین اکسید، کوکامید پروپیل بتائین، آکریلات استئارت ۲۰، متاکریلات کوپلیمر، مونتموریلونیت، PEG-۱۵ کوکو پلی آمین، گلیکول دی استئارات ، عطر، لورت ۴، پانتنول(پیش ساز ویتامین B۵)، بیس ایزو بوتیل PEG/PPG-۲۰/۳۵ آمو دایمتیکون کوپلیمر، ستیل اتیل هگزانوات، پلی سوربات ۸۰، هگزیل سینامال، سیترونلول، بوتیلن گلیکول، منیزیم نیترات، ژرانیول، گلیسرین، لینالول، گلوکونولاکتون، فورمیک اسید، سدیم بنزوات، پانتولاکتون، CL۶۱۵۷۰، متیل کلرو ایزو تیازولینون، CL۱۵۹۸۵، منیزیم کلراید، متیل ایزو تیازولینون.


لطفا دقت کنید:

دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
در صورت تماس با چشم فورا شستشو نمایید.
دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود.


پیشنهادات:

استفاده از ماسک‌ها و نرم‌کننده‌های داخل حمام و سرم‌های بعد از حمام در کنار این محصول توصیه می‌شود.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
کارکردحجم دهنده و حالت دهنده
نوعشامپو
جنسیت مصرفبزرگسالان
نوع پوست یا موموی چرب
وزن150ml
نوع محفظهقوطی - پلاستیکی
کشور سازندهفرانسه