هگور شامپو ارگانيک سيليسيوم مرطوب کننده روزانه 150 ميل

HEGOR SILICIUM ORGANIQUE GENTLE MOISTURIZING SHAMPOO 150ML
تولید کننده: هگور
موجودی کالا: در انبار
شناسه کالا در انبار: 6261156501016
شماره پارت تولید کننده: 131648
2,998,000 ریال

ویژگی های هگور شامپو ارگانیک سیلیسیوم مرطوب کننده روزانه:

  • موثر در برقراری تعادل بیولوژیک پوست سر و مو
  • حاوی ارگانیک سیلیسیوم و گلیسیرین
  • حفظ سلامت و شادابی موها
  • نرم و درخشان کننده مو
  • مرطوب کننده عمقی
  • حفظ رطوبت موها


چطور مصرف کنیم:

این شامپو را می‌توان به صورت مکرر استفاده نمود. شامپو مرطوب کننده هگور را روی موی خیس ماساژ دهید، چند دقیقه صبر کنید و سپس با آب بشویید.


نقد و بررسی شامپو:

شامپو مرطوب کننده ارگانیک سیلیسیوم هگور به موهای شما سلامت، شادابی و درخشان بودن را هدیه می‌دهد. انتخاب شامپو و نحوه شامپو کردن یکی از گام‌های مهم در مراقبت و سلامت موها است. عصاره سیلیسیوم موجود در شامپو هگور، ترکیبی فعال و رطوبت رسان بوده که در جهت ایجاد تعادل بیولوژیکی بین پوست سر و مو عمل می‌کند. همچنین گلیسیرین موجود در آن یک ماده مرطوب کننده عمقی ساقه مو و پوست سر بوده که در حفظ سلامت مو موثر است.متخصصان بر این باورند که بیشتر مردم برای مراقبت از موی سر یا بیش از اندازه موهای خود را می‌شورند یا با روشی اشتباه موها را شستشو می‌دهند. در زمان شستشو به میزان پوشاندن موهای سرتان شامپو استفاده کنید نه بیشتر! اگر شامپو یا حالت دهنده موی شما نامناسب باشد، سلامت موهای شما به خطر می‌افتد. جهت مراقبت از موهای خود سرم نرم کننده را فراموش نکنید. موهای خود را با حوله خشک نکنید ابتدا آب اضافی مو را بگیرید سپس با یک لباس نخی که نرم‌تر از حوله است آن را خشک کنید و برای شانه زدن موها از شانه‌های دندانه درشت استفاده کنید. موهای خیس بهتر است با شانه‌های دانه درشت شانه زده شوند.


ترکیبات:

آب دیونیزه، سدیم لوریت سولفات، لوریل گلوکوزید، کوکو آمفودیاستات دی سدیم، PEG/PPG-۱۴/۴ دایمتیکون، کوکامید دئا، کوکامیدوپروپیل بتائین، متیل سیلانول منورونات، اسیدهای آمینه سدیم لوریل جو دوسر، لاکتیک اسید، لوره-۲، اسانس، پلی کواترنیوم-۷، پروپیلن گلیکول، فنوکسی اتانول، منیزیم نیترات، لینالول، هگزیل سینامال، بوتیل فنیل متیل پروپیونال، متیل پارابن، سدیم بنزوات، بوتیلن پارابن، اتیل پارابن، پروپیل پارابن، متیل کلروئیزوتیازازولینون، پنترآریتریل تترا دی تی بوتیل هیدروکسی روکینامات، سربیک اسید، منیزیم کلراید.


هشدار:

محصول را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نوعشامپو
کارکردآبرسان،درخشان کننده مو
وزن150ml
نوع محفظهقوطی - پلاستیکی
کشور سازندهایران
تحت لیسانسفرانسه