درماتيپيک کرم ضدآفتاب بي رنگ پوست خشک SPF50

DERMATYPIQUE SUNSCREEN HYDRA CREAM SPF 50
تولید کننده: درماتیپیک
موجودی کالا: در انبار
شماره پارت تولید کننده: 122498
2,298,000 ریال

مشخصات درماتيپيک کرم ضدآفتاب بي رنگ پوست خشک SPF50

ضد آفتاب بی رنگ درماتیپیک مخصوص پوست خشک دارای  SPF50با بهره گیری از عصاره های گیاهی و ترکیباتی با خواص آنتی اکسیدانی علاوه بر محافظت از پوست و DNA در برابر رادیکال های آزاد، به رفع خشکی پوست نیز کمک می کند. پوست های خشک معمولا حساس و مستعد قرمزی و التهاب هستند. عصاره جوجوبا می تواند رطوبت را در پوست محبوس کند و با خاصیت ضد التهاب خود به تسکین التهابات پوستی بپردازد. عصاره آلوئه ورا از جمله معروف ترین ترکیبات آبرسان و ضد آکنه است و می تواند به درمان پایدار خشکی پوست شما کمک کند. فیلترهای UV ضد آفتاب پوست خشک درماتیپیک، پوست شما را از چین و چروک و لکه های پوستی محافظت می کنند.

ترکیبات موثر در ضد آفتاب پوست خشک درماتیپیک

عصاره آلوئه ورا

عصاره آلوئه ورا ماده ای ژلاتینی است که از برگ گیاه آلوئه ورا به دست می آید. این ماده به دلیل خواص آبرسانی و مرطوب کنندگی در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد. خاصیت مرطوب کننده آلوئه ورا موجب هیدراته شدن و بهبود روند بازسازی و جوانسازی پوست می شود. این محصولات همچنین دارای خواص ضد التهاب و ضد آکنه است و از ایجاد قرمزی و پوسته پوسته شدن جلوگیری می کند.

روغن جوجوبا

روغن جوجوبا غنی از سرامید و دارای خواص مرطوب کننده و ضد التهاب برای پوست است. سرامید در پوست به طور طبیعی وجود دارد و سلول های پوستی را در کنار یکدیگر مستحکم می کند. کاهش میزان سرامید پوست موجب کدر شدن و کاهش کیفیت و لامت پوست می شود. روغن جوجوبا با هیدراته کردن پوست بر رفع چین و چروک و کنترل چربی آن تاثیر می گذارد. این روغن گیاهی همچنین دارای ویتامین E با خاصیت آنتی اکسیدانی است و به این طریق از پوست در برابر رادیکال های آزاد، آلودگی های محیطی و بروز لکه در پوست حفافظت می کند.

نحوه استفاده از ضد آفتاب بی رنگ پوست خشک dermatypique

30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید، مقداری از کرم ضد آفتاب را بر روی پوست خود بمالید تا جذب شود. بعد از 2 ساعت مجدداً کرم را ترمیم کنید.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نوع پوست یا موپوست خشک
کارکردضدآفتاب
گروهبهداشتی_ضدآفتاب
برچسب های محصول