شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

دایاژن فارمد

دایاژن فارمد

شرکت دایاژن تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت MCBOBEN با نام تجاری GreenNature کشور استرالیا می‌باشد. داروهای گیاهی Green Nature پس از طی کردن آزمایش‌های کلینیکال و بالینی در حوزه‌های درمانی اختصاصی خود دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی استرالیا (TGA) برای اندیکاسیون‌های درمانی می‌باشد، TGA معتبرترین نشان سلامت محصولات دارویی در جهان می‌باشد. زمینه فعالیت شرکت دایاژن در حوزه واردات، تولید، بازاریابی و توسعه محصولات گیاهی و مکمل‌های غذایی است . استفاده از درمان‌های طبیعی به عنوان بی آسیب ترین درمان، امروزه مورد توجه بسیاری در کشورهای جهان اول قرار گرفته و نگرشی کلان و بنیادین نسبت به سلامت انسان و پیشگیری از بیماری‌ها است. دایاژن دیدگاه کلی نگری در مورد سلامت انسان دارد، ما معتقدیم که سلامت انسان از فکر سالم، بدن سالم و روح سالم تشکیل شده است. هدف ما این است که سلامتی را بهتر بشناسیم و بنابراین پیشرفت مداوم در این زمینه را در مقابل بیماری‌های مزمن آرتریت، مشکلات کبدی، ریوی، فشار خون، دیابت، چاقی و ناتوانی‌ها تحقق بخشیم.

ماجرای ما

پیدا کردن مسیرهای پیشرفته ی جدید، برای کمک گرفتن از طبیعت در مسیر درمان بیماری ها

بدن

ما در گرین نیچر، به اهمیت آگاهی و شناخت از بدن خودمان تاکید داریم، زیرا در اهداف پزشکی فرد محور، آگاهی از سلامت خودمان، بزرگترین کمک را به ما می کند.

علم

به روز بودن و بهره گیری از نتایج تحقیقات جدید دنیا، باعث شده محصولات گرین نیچر به عنوان پیشرفته ترین فرآورده های دارویی شناخته شوند.

طبیعت

تحولی که از مدتها پیش در زمینه ی درمان شروع شده بود، توجه به طبیعت را به عنوان راه حل نهایی و ساده برای رسیدن به سلامتی پایدار معرفی کرد.

انستیتو تحقیقاتی مک بابن در سال ۲۰۱۱، به عنوان نخستین شرکت از نسل جدید فعالین حوزه ی سلامت و داروسازی تاسیس شد و با تغییر کلیشه های موجود در زمینه ی درمان، سعی در ارائه ی تعریف جدیدی از خدمات حوزه ی سلامت داشت.

در این مسیر، با توجه ویژه به اهمیت محصولات طبیعی و کمک گرفتن از آنها برای درمان بیماری ها، نام گرین نیچر (greennature) بوجود آمد تا محصولات با بالاترین کیفیت روز را از دل طبیعت استرالیا، برای سلامت مردم ، به سراسر دنیا برساند. گرین نیچر به دنبال آشنایی بیشتر ما با طبیعت، قدرت آن برای درمان و ایجاد ارتباط بین نیازهای روزمره ی ما در حوزه ی سلامت، با آن می باشد.

در این مسیر بهره گیری از تکنولوژی های به روز و نوین، مثل nano-encapsulation و انجام تحقیقات مستمر در واحدهای تحقیق و توسعه در کنار کارآزمایی های بالینی معتبر، باعث شده که محصولات گرین نیچر به عنوان قوی ترین، و در عین حال ایمن ترین فرآورده های طبیعی در حیطه ی درمان شناخته شوند.

امروزه واحد های فعال در گرین نیچر شامل مجموعه های زیر می شوند:
بستن